Filtrele

Filtrele

Filtrele

Kadın Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Kadın aksesuar modelleri, ürünün rengine, üretim materyaline ve kullanım amacına göre geniş bir çeşitlilik sunar. Özellikle kolye, küpe, bilezik gibi ürünlerde, altın, gümüş, bronz gibi farklı renkte dış kaplama seçenekleri bulunmaktadır. Altın tonunda tasarlanmış bilezikler, özellikle düğünlerde yaygın bir şekilde tercih edilir çünkü gerçek altını andıran bir görünüm sunarlar. Bu ürünler, estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, gerçek altın fiyatlarından daha uygun seçeneklerle sunulduğu için geniş bir bütçeye hitap ederler.

Uzun Ömürlü Kullanıma Sahip Aksesuarlar

Ayrıca, gerçek gümüşten üretilen aksesuarlar da uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkarak ilgi görürler. Kadın aksesuar yüzük modelleri, genellikle farklı renklerde ve çeşitli tasarımlarla sunulur. Bu yüzüklerde renkli taşlar sıkça kullanılırken, çiçek desenleri, tek taş modelleri ve alyans tarzı yüzük seçenekleri de mevcuttur.

Ayrıca, kadın aksesuar setleri yüzük, kolye, bilezik gibi farklı ürünleri bir arada sunabilirken, sadece yüzük gibi tek bir ürünün çeşitlerinden de oluşabilir. Özellikle eklem yüzükleri ve geleneksel yüzükler bir set halinde de tercih edilebilir. Kıyafetlerle birlikte kullanılan kadın şal da önemlidir; eldivenler, şapkalar gibi öğeler buna örnek verilebilir.

Bez çanta ürünleri, farklı desenler ve renklerde sunulurken, çeşitli kumaş türleriyle üretilerek geniş bir seçenek yelpazesi oluşturur. Özellikle soğuk havalarda korunmak için tercih edilen büyük modellerin, kalın kumaşlarla üretilmiş olması kullanım konforunu artırır. Bez çanta modelleri hediye seçiminde, uzun süre kullanıma uygun ve kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünleri tercih etmek önemlidir.

Aksesuar Çeşitleri

Özellikle takı ürünleri arasında yer alan altın, gümüş ve bronz kaplamaların suya dayanıklılığı, tasarımın uzun süre korunabilmesi için büyük bir rol oynar. Gözlük tasarımları da hem çekici hem de şık bir görüntü sağlayarak stilinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Farklı çerçeve yapılarına sahip kulplu çanta modelleri, geniş bir yelpazede tercih edilir.

Ayrıca, çerçeve renkleri kırmızıdan sarıya kadar geniş bir renk skalasını içerebilir. Kadın kemer ürünlerini kaybetmemek ve zarar görmelerini engellemek amacıyla gözlük iplerine de göz atabilirsiniz. Bu ipler, boncuklarla süslenmiş olabileceği gibi güzel tasarımlara sahip olanlar da bulunur.

Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Ücretsiz Kargo
300 TL VE ÜZERİ
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.